Семінари, навчальні курси

Додаткова професійна освіта й підвищення кваліфікації передбачають роботу з професіоналами, які мають практичний досвід. Результат – це отримання нової та цікавої інформації, формування конкретних навичок, відпрацювання та застосування отриманих знань.

Ми застосовуємо активні методи навчання: семінари, групові дискусії, тренінги, навчальні курси, які з кожним днем ​​набувають усе більшої популярності.

Консалтингова агенція "Business Help" представляє Вам семінари, програми навчання як для початківців, так і для тих, хто бажає підвищити свою професійну кваліфікацію. За час своєї роботи ми завоювали стійку позитивну репутацію, засновану на високому рівні послуг, що надаються, бездоганній якості розроблюваних програм і відповідальному ставленню до взятих на себе зобов'язань.

Ми не стоїмо на місці й активно розширюємо межі своєї діяльності, щоб у повній мірі відповідати потребам наших клієнтів у якісному навчанні.

Усі семінари та навчальні курси підготовлені з урахуванням останніх змін у законодавстві України, що дасть Вам можливість опанувати всі необхідні знання та навички в сфері бухгалтерського обліку та відповідного законодавства.

Назва семінару, курсу Дата проведення
Бухгалтеські курси 1С:Бухгалтерія 7.7
Фінансова грамотність для бізнесменів - початківців.
Фінансовий менеджмент -від ідеї бізнесу до втілення
Кадровик в сучасних умовах
Як почати заробляти гроші коли Я ще не дуже популярний спеціаліст?
«Я-салон;Я-стиліст» - як вести свій бізнес ,адміністрування вдале для салону , студії»
Лікарняне і декретні: новації від законодавців